Про компанію "Доктор Нона"

Компанія "Dr. Nona International Ltd." була заснована в Ізраїлі в 1994 році.

 Це перша провідна ізраїльська компанія, яка реалізує препарати для зміцнення здоров'я людини, харчові добавки, косметичні та парфумерні вироби по системі багаторівневого маркетингу.

Всі продукти компанії "Dr. Nona International Ltd." мають унікальний склад та володіють високою якістю. Вони були перевірені і затверджені Міністерством охорони здоров'я держави Ізраїль.

Вироби компанії були також перевірені в інших країнах. Сьогодні в США, Україні, Білорусії, Німеччини, Греції, Казахстані, Латвії, Литві, Польщі, Угорщини, Cловакіі, Росії, Канаді, Туркменії, Узбекистані, Чехії, Естонії та на Кіпрі діють офіційні представництва компанії "Dr. Nona International Ltd."

Доктор Нонна була ініціатором і творцем продукції "Dr. Nona International Ltd.", тим самим вона втілила в життя юнацьку мрію.

В основі відкриття Доктора Нони лежить біоорганомінеральний комплекс (БОМК) та Гало-комплекс, який і є цілющою основою всіх продуктів. Саме це відкриття Нонни Кухіної лягло наріжним каменем у фундамент компанії, яка носить її ім'я.

Якщо Доктора Нонну можна назвати душею і серцем компанії, то президент компанії, пан Михайло Шнеєрсон - голова.
Саме завдяки його організаторським здібностям і таланту була заснована і працює на ринках світу компанія "Dr. Nona International Ltd."

 

А зараз ми розповімо Вам дивовижну історію про долю незвичайної жінки.

Коли їй було 17 років, вона в один день отримала дві звістки. Перша, - що зарахована студенткою Медичного інституту, а друге - що за результатами гістології їй поставили страшний діагноз - лімфосаркома.
Цю дівчину звали Нонна.

Операція під місцевим знеболенням - (по живому!) - тривала 2 години. Коли почали вичищати кістку, то було так боляче, що на крики збіглося все відділення. Рівно через тиждень операцію довелося повторити, так як почалося нагноєння. Запах гниючого м'яса переслідував її ще багато років. Болі мучили постійно. Знеболюючі не допомагали. Вона перестала їсти.

Швидкопрогресуюча пухлина душила дівчину. Пухлина була спаяна c сонною артерією і шанси пройти радикальну операцію, тобто видалити всю пухлину, дорівнювали нулю. Призначили опромінення - в надії, що пухлина зменшиться - безрезультатно.

Вирішили додати гормони ... Тіло набрякло, обличчя стало місяцеподібним, а потім передозування гормонів привело до гнійних висипань, які поступово перетворилися в кірку, вкривши все тіло. Приєдналася тахікардія, задишка, біль у кістках і слабкість. Через шість місяців перебування в лікарнях Нонну виписали додому помирати. Вона вже не могла ходити сама. Приходили друзі і родичі, щоб попрощатися. Всі йшли в сльозах. Ціною неймовірних зусиль її мама переконує лікарів зробити наступну операцію. Увечері перед операцією все відділення вмовляє Нону обрізати косу. Вона сказала: «Ні!». Вклавши в слово "НІ" всю свою силу протистояння смерті !!! Вранці зайшов тато і взув їй на одну ногу білу туфельку, а на іншу червону. І сказав: «Щоб ти їх зносила, донечко, до дірок».

Через п'ять з половиною годин після початку операції, вийшов професор: «Кінець! Я зачепив сонну артерію, хвилини дівчинки лічені ». Тато знепритомнів. Але Бог не покинув дівчину, вона не померла. Над нею схилилися лікарі. Звали: «Нонна, Нончік ти чуєш ?!». Вона інстинктивно ривком підняла голову і ... пов'язка стала червона від крові. Кинулися готувати операційну. Але молодий організм продовжував несамовито боротися за життя.

Що наступне? Хіміотерапія! І до її постійної задухи додалося почуття виснажливої ​​нудоти і блювоти. За тиждень хіміотерапії вона перетворилася в скелет з чорними колами під очима, з величезною пухлиною на шиї. Обличчя було вкрите пушковими чорним волоссям ще після гормонотерапії. Волосся випадало пучками, густа коса перетворилася в тоненьку косичку. Дзеркало в палаті зняли і забрали. Хвороба не відступала. З точки зору традиційної медицини було зроблено все! Залишилася тільки надія на диво. І диво сталося. Завдяки її бажанню жити, невтомним енергії та оптимізму мами, молитвам бабусі, вона залишилася жива, побувавши в гостях у смерті!

Доктор Нонна - автор продукції

Минуло багато років, дівчинка виросла, закінчила інститут, стала лікарем, але до сьогоднішнього дня вона не забула слова: «Дні дівчинки полічені». Саме вони керували і керують її життям, роботою. Не можна зупинятися, не можна допустити, щоб ці слова, як вирок були вимовлені біля ліжка хворого. Вона впевнена, що заради цього вона вижила і тепер повинна допомогти вижити іншим.

Цією дівчинкою була Hонна, Доктор Hонна, як називають її тепер. На знак подяки за своє життя, вона розробила препарати, що допомагають багатьом людям знайти свій власний шлях до здоров'я і довголіття.

Сьогодні Доктор Нонна серйозний учений, доктор, академік Російської Академії природничих наук, академік Нью-Йоркської Академії Технологічних і Громадських Наук, яка очолює науково-дослідну лабораторію «Леном».  Вона автор понад 60 наукових робіт, представлених на міжнародних симпозіумах.

За свої заслуги вона удостоєна в Ізраїлі титулу «Жінка - 2000 року». Саме Доктор Нонна очолила групу вчених в Ізраїлі, які зробили відкриття біоорганомінерального комплексу, яке в подальшому принесло світову славу продукції «Доктор Нонна».

Михайло Шнеєрсон - президент компанії "Dr. Nona International Ltd."

Михайло Шнеєрсон народився 30 червня 1941 року в місті Києві. Його батько, Залман Шнеєрсон, загинув при захисті Києва у вересні 1941 року. Миша батька ніколи не бачив. Разом з мамою, яка працювала на військовому заводі, вони були евакуйовані в місто Горький. У 1946 році повернулися до Києва. Закінчивши 8 класів школи, Миша вступив в вечірній технікум, для того щоб мати можливість працювати і допомагати мамі. Пішов в армію в 1961 році, маючи 6 розряд слюсаря інструментальника і диплом техніка. Мобілізувався в 1964 році в званні молодшого лейтенанта. Всі три роки в армії провів в інженерних військах.

Після демобілізації почав працювати в якості інженера на заводі з переробки пластмас. Паралельно вступив до Київського Політехнічного інституту на факультет «Машини з переробки пластмас» на вечірнє відділення, який закінчив в 1972 році. На заводі дійшов до посади Головний технолог заводу.

У 1964 році одружився, в 1966 році народився син Володя. У 1972 році виїхав до Ізраїлю. В Ізраїлі Михайло швидко знайшов роботу інженера-механіка на заводі з переробки пластмас і пропрацював там до 1974 року. У 1973 році був призваний в армію, пройшов курс молодого бійця (в 31 рік) і, коли почалася війна Судного дня, був призваний на фронт, брав участь в боях на Південному напрямку проти Єгипетських військ. У 1982 році брав участь в бойових операціях під час 1-ї Ліванської війни. З 1978 по 1990 рік служив в полковій розвідці.
З 1974 по 1979 рік працював на заводі «Coca-Cola». У 1975 і 1976 році у Михайла народилися ще два сини - Гідон і Орен.

З 1975 року відкрив свою компанію, яка випускала запатентовану продукцію. У 1983 році продав компанію і патенти. Поїхав працювати інженером в Південну Африку, де пропрацював близько року. Повернувшись до Ізраїлю, знову зайнявся бізнесом. Побудував свій завод електроформінга. Домігшись високого рівня виробництва продукції, почав отримувати замовлення на організацію подібних виробництв в інших містах Ізраїлю.

У 1987 році познайомився з Нонною, своєю другою дружиною. У 1989 році разом вони відкрили клініку альтернативної медицини «LENOM». У тому ж, 1989 році, народилася їхня спільна дочка Рут.

У 1994 році Михайло і Нонна створили компанію «Dr. Nona ».
Сьогодні Михайло беззмінний Президент компанії «Dr. Nona International Ltd. » з дня її заснування.

Наша компанія працює в 30 країнах світу. Компанія спеціалізується на розробці, виробництві і розповсюдженні оздоровчих препаратів і косметичних засобів на основі Гало - комплексу(біоорганомінерального комплексу) (ноу-хау). Це харчові добавки з широким мпектром дії: очищуючі чаї, креми, лосьйони, зубна паста, полоскання для рота, шампуні.

У червні 2004 року Михайло був обраний Президентом Всесвітнього конгресу російськомовного єврейства.

У них з Нонною сьогодні семеро дітей - Риту вони удочерили в 2001 році.

Четверо з них зайняті в сімейному бізнесі.

Опубліковано за матеріалами офіційного сайту компанії "Доктор Нона"

 

RU:

Компания "Dr. Nona International Ltd." была основана в Израиле в 1994 году.

Это первая и ведущая израильская компания, которая продаёт препараты для укрепления здоровья человека, пищевые добавки, косметические и парфюмерные изделия по системе многоуровневого маркетинга.

Все продукты компании "Dr. Nona International Ltd." имеют уникальный состав и обладают самым высоким качеством. Они были проверены и утверждены Министерством Здравоохранения государства Израиль.

Изделия компании были также проверены в других странах. Сегодня в России, Украине, Белоруссии, Германии, Греции, Казахстане, Латвии, Литве, Польше, Венгрии, Cловакии, США, Канаде, Туркмении, Узбекистане, Чехии, Эстонии и на Кипре действуют официальные представительства компании "Dr. Nona International Ltd."

Доктор Нонна была инициатором и создателем продукции "Dr. Nona International Ltd.", тем самым, воплотив в жизнь юношескую мечту.

В основе открытия Доктора Нонны лежит биоорганоминеральный комплекс (БОМК), который и является целительной основой всех продуктов. Именно это открытие Нонны кухиной легло краеугольным камнем в фундамент компании, которая носит ее имя.

Если Доктора Нонну можно назвать душой и сердцем компании, то президент компании, господин Михаил Шнеерсон - голова.
Именно благодаря его организаторским способностям и таланту была основана, и работает на рынках мира компания "Dr. Nona International Ltd."

А сейчас мы расскажем Вам удивительную историю о судьбе необыкновенной женщины.

Когда ей было 17 лет, она в один день получила два известия. Доктор Нонна, 17 летПервое, — что зачислена студенткой Медицинского института, а второе — что по результатам гистологии поставлен страшный диагноз — лимфосаркома.
Эту девушку звали Нонна.

Операция под местным обезболиванием — (по живому!) — длилась 2 часа. Когда начали выскабливать кость, то было так больно, что на крики сбежалось все отделение. Ровно через неделю операцию пришлось повторить, так как началось нагноение. Запах гниющего мяса преследовал её ещё много лет. Боли мучили постоянно. Обезболивающие не помогали. Она перестала есть.

Быстропрогрессирующая опухоль душила девушку. Опухоль была спаяна c сонной артерией и шансы пройти радикальную операцию, т.е. удалить всю опухоль, равнялись нулю. Назначили облучение — в надежде, что опухоль уменьшится — безрезультатно.

Решили добавить гормоны... Тело отекло, лицо стало лунообразным, а затем передозировка гормонов привела к гнойной сыпи, которая постепенно превратилась в корку покрывшую все тело. Присоединилась тахикардия, отдышка, боли в костях и слабость. Через шесть месяцев нахождения в больницах Нонну выписали домой умирать. Она уже не могла ходить сама. Приходили друзья и родственники, чтобы попрощаться. Все уходили в слезах. Ценой невероятных усилий её мама убеждает врачей сделать следующую операцию. Вечером перед операцией все отделение уговаривает Нону обрезать косу. Она сказала: «Нет!». Вложив в слово "НЕТ" всю свою силу противостояния смерти!!! Утром зашел папа и надел ей на одну ногу белую туфельку, а на другую красную. И сказал: «Чтобы ты их сносила, доченька, до дыр».

Через пять с половиной часов после начала операции, вышел профессор: «Конец! Я задел сонную артерию, минуты девочки сочтены». Папа потерял сознание. Но Бог не покинул девушку, она не умерла. Над ней склонились врачи. Звали: «Нонна, Нончик ты слышишь?!». Она инстинктивно рывком подняла голову и ... повязка стала алая от крови. Бросились готовить операционную. Но молодой организм продолжал неистово бороться за жизнь.

Что следующее? Химиотерапия! И к её постоянному удушью добавилось чувство изнуряющей тошноты и рвоты. За неделю химиотерапии она превратилась в скелет с черными кругами под глазами, с огромной опухолью на шее. Лицо было покрыто пушковыми черными волосами еще после гормонотерапии. Волосы выпадали пучками, густая коса превратилась в тоненькую косичку. Зеркало в палате сняли и унесли. Болезнь не отступала. С точки зрения традиционной медицины было сделано все! Осталась только надежда на чудо. И чудо произошло. Благодаря её желанию жить, неутомимой энергии и оптимизму мамы, молитвам бабушки, она осталась жива, побывав в гостях у смерти!

Доктор Нонна - автор продукции

Прошло много лет, девочка выросла, закончила институт, стала врачом, но до сегодняшнего дня она не забыла слова: «Дни девочки сочтены». Именно они руководили и руководят ее жизнью, работой. Нельзя останавливаться, нельзя допустить, чтобы эти слова, как приговор были произнесены у кровати больного. Она уверена, что ради этого она выжила и теперь должна помочь выжить другим.


Этой девочкой была Hонна, Доктор Hонна, как называют ее теперь. В благодарность за свою жизнь, она разработала препараты помогающие многим людям найти свой собственный путь здоровья и долголетия.

 

Сегодня Доктор Нонна серьезный ученый, доктор, академик Российской Академии естественных наук, академик Нью-Йоркской Академии Технологических и Общественных Наук, возглавляющая научно-исследовательскую лабораторию «Леном» в Израиле. Она автор более 60 научных работ, представленных на международных симпозиумах.

 

За свои заслуги она удостоена в Израиле титула «Женщина — 2000 года». Именно Доктор Нонна возглавила группу ученных в Израиле, сделавших открытие Биоорганоминерального комплекса, которое в дальнейшем принесло мировую славу продукции «Доктор Нонна».Михаил Шнеерсон и Доктор Нонна

 

Михаил Шнеерсон - президент компании "Dr. Nona International Ltd."

Молодой Михаил Шнеерсон

Михаил Шнеерсон родился 30 июня 1941 года в городе Киеве. Его отец, Залман Шнеерсон, погиб при защите Киева в сентябре 1941 года. Миша отца никогда не видел. Вместе с мамой, которая работала на военном заводе, они были эвакуированы в город Горький. В 1946 году вернулись в Киев. Закончив 8 классов школы, Миша поступил в вечерний техникум, для того чтобы иметь возможность работать и помогать маме. Ушел в армию в 1961 году, имея 6 разряд слесаря инструментальщика и диплом техника. Мобилизовался в 1964 году в звании младшего лейтенанта. Все три года в армии провел в инженерных войсках.

После демобилизации начал работать в качестве инженера на заводе по переработке пластмасс. Параллельно поступил в Киевский Политехнический институт на факультет «Машины по переработке пластмасс» на вечернее отделение, который закончил в 1972 году. На заводе дошел до должности Главный технолог завода.

В 1964 году женился, в 1966 году родился сын Володя. В 1972 году выехал в Израиль. В Израиле Миша быстро нашел работу инженера–механика на заводе по переработке пластмасс и проработал там до 1974 года. В 1973 году был призван в армию, прошел курс молодого бойца (в 31 год) и, когда началась война Судного дня, был призван на фронт, участвовал в боях на Южном направлении против Египетских войск. В 1982 году участвовал в боевых операциях во время 1-й Ливанской войны. С 1978 по 1990 год служил в полковой разведке.
С 1974 по 1979 год работал на заводе «Coca-Cola». В 1975 и 1976 году у Миши родились еще два сына – Гидон и Орен.

С 1975 года открыл свою компанию, которая выпускала патентованную продукцию. В 1983 году продал компанию и патенты. Уехал работать инженером в Южную Африку, где проработал около года. Вернувшись в Израиль, снова занялся бизнесом. Построил свой завод электроформинга. Добившись высокого уровня производства продукции, начал получать заказы на организацию подобных производств в других городах Израиля.

В 1987 году познакомился с Нонной, своей второй женой. В 1989 году вместе они открыли клинику альтернативной медицины «LENOM». В том же, 1989 году, родилась их общая дочь Рут.

В 1994 году Миша и Нонна создали компанию «Dr. Nona».Михаил Шнеерсон - президент компании

Сегодня Миша бессменный Президент компании «Dr. Nona International Ltd.» со дня ее основания.

Наша компания работает в 30 странах мира. Компания специализируется на разработке, производстве и распространении оздоровительных препаратов и косметических средств на основе биоорганоминерального комплекса (ноу-хау). Это пищевые добавки с широким радиусом действия, очищающие чаи, кремы, лосьоны, зубная паста, полоскание для рта, шампуни.

В июне 2004 года Миша был избран Президентом Всемирного конгресса русскоязычного еврейства.

У них с Нонной сегодня семеро детей – Риту они удочерили в 2001 году.

Четверо из них заняты в семейном бизнесе.


Опубликовано по материалам официального сайта компании "Доктор Нона"