IMG 6679 м15 вересня в Дніпрі, в "Бартоломео" пройшло святкування 20-річчя перебування ізраїльської компанії "Доктор Нона" на ринку України. Свято було чудовим!  Не скажу грандіозним.  Перестало подобатись слово.  Було атмосферно.  Затишно, вишукано, в певній мірі нестандартно.

І сидячи в зручному кріслі прекрасного ресторану та насолоджуючись захоплюючим дійством, в першу чергу подумалось про тих людей, які дають нам можливість насолоджуватись життям. Про тих хлопців, які цю ніч, як і попередні, провели в окопах.  Дякую, захисники! Земний уклін!

Звичайно, хочеться виказати щирі слова подяки Ноні Кухіній та Міхаїлу Шнеєрсону, генеральному директору Рут за можливість працювати та розвиватись в чудовій компанії та споживати якісний і результативний продукт!

 Безперечно, що подяка організаторам та втілювачам свята, нашим верхнім наставникам Ірині та Ігорю Пляц не має меж. Підготовка та проведення свята такого маштабу - не один місяць безсонних ночей та напружених днів.

Це ті люди, які привезли свого часу компанію "Доктор Нона" в Україну. Ігор та Ірина є нашими провідниками в світ життя з компанією "Доктор Нона" та ретрансляторами ідей та цінностей компанії. Від душі дякую! Хай Бог сторицею повертає фізичні та душевні сили, інвестовані в наш святковий захід!

А також дякую всім тим, хто своєю спочатку працею, а потім і присутністю на святкування дня народження компанії, наповнив свято радістю, щирістю, фантастичною енергетикою!  До нових зустрічей!

IMG 6670 m
IMG 6684mIMG 6687 mIMG 6705 mIMG 6710 m

Теги: доктор нона,, 20-летие,, Бартоломео,, Dr.nona,

Наші новини

 •  

  каваміксГАЛО СЛІМСІН КОФЕМІКС- НАТУРАЛЬНИЙ ПРИСКОРЮВАЧ МЕТАБОЛІЗМУ. Це натуральне джерело тонізуючих речовин, що прискорюють метаболізм та сприяють зниженню ваги. Після вживання напою Гало Слімсін кофемікс швидко відновлюється тонус, покращується настрій, поліпшується діяльність мозку і всіх систем організму.

  До складу Гало Слімсін кофемікса входять: подрібнені інгредієнти: зерна зеленої аравійської кави, листя зеленого чаю, люцерни і падуба парагвайського (чай мате), горіх коли, корінь кульбаби, цедра лимона, Halo Complex ™ - Гало комплекс Мертвого моря.

   

  Детальніше...
 • viber image 2019 02 20 16.00.52

  Унікальна розробка Клініки "Леном": таблетка в жувальній гумці! Для профілактики і відновлення організму після важких захворювань! 98% активних інгредієнтів засвоюється в ротовій порожнині за 45 секунд!
  Створена на базі патенту №222128

  Основні інгредієнти: Beta Carotene, Ginger, Curcumin, Aloe Vera, Vitamin B3, Conjugated Linoleic Acid.


  Архея і Дуналієла містять - Бета-каротин, найпотужніший вітамін-антиоксидант, незамінний при лікуванні і профілактиці самих серйозних недуг. А його здатність гальмувати процеси старіння перетворили архібактерію і дуналієлу в особливо цінне джерело незамінного природного матеріалу!

   

  Детальніше...
 •  

  faza3Глибока осінь. На носі - зима. З її застудами та вірусами. Як вберегтися?

  Профілактика застуди повинна здійснюватися не тільки за допомогою загальнозміцнюючих фізичних вправ і правильного харчування, але і шляхом вживання додаткових вітамінних і мікроелементних добавок.

  Для того, щоб організм міг підтримувати свою імунну систему в «бойовому» стані, людині, за словами співробітників асоціації Національних інститутів здоров'я США, необхідний, зокрема, цинк.

   

  Детальніше...
 • bodysmШановні відвідувачі сайту!

  Наразі вже маємо зразки перших протионкологічних продуктів, які розроблені в рамках програми Антирак.

  Це перший етап розробок - профілактичні креми для шкіри та жувальні таблетки для швидкого відновлення людей, що пройшли агресивні методи терапії.

  Є чотири креми - денний та нічний для обличчя, та денний та нічний для тіла. 

   

  Детальніше...